خبرهای داغ و حاشیه ای

سلام برای این پست چند خبر حاشیه ای از دنیای فوتبال رو می تونید بخونید. در ضمن اخرین نقل و انتقالات انجام شده در فوتبال اروپا رو در منوی سمت چپ مشاهده کنید.
تونی در تایلند
» بعد از پایان رقابتهای جام جهانی تونی به تایلند رفته و از معابد بانکوک که اونارو حیرت انگیز نام میبره دیدن کرد. تونی قصد داره به نزد خانواده ای بره که به خاطر شدت هیجان پیروزی ایتالیا بر آلمان سکته کرده و جان سپرده است.
مخالفان جنگ در کنار مارادونا » مخالفان جنگ در فلسطین - لبنان و عراق قصد دارند با کمک مارادونا؛ جرج بوش و سیستمداران غاصب رژیم اشغالگر رو رسوا کنند. مارادونا از جمله افرادی هست که مخالف سیاست های بوش و دار و دسته ش هست.
تعطیلات بدون ایلاری » توتی نتونست از تعطیلات تابستانیش لذت کافی رو ببره چون همسرش به دلیل اجرای برنامه تلویزیونی خودش نتونست با اون همراه باشه. توتی همراه با پسرش کریستین مدت کوتاهی رو در پولونزیا سپری می کنه و ایلاری هم بعد از اتمام برنامه ش به اونها ملحق میشه. توتی در مصاحبه ای گفت: ایلاری برای من فقط یک همسر نیست!
دل پیرو کجاست؟ » مطبوعات ایتالیا در به در دنبال الکس می گردند که به همراه همسرش به تعطیلات رفته. هفته نامه نوولا ۲۰۰۰ جایزه ای را برای کسی که بتواند مکان الکس را اعلامکند تعیین کرده. این مجله سال قبل با انتشار عکس های دل پیرو و شکایت این بازیکن در آستانه تعطیلی بود ولی مثل اینکه از این مساله درس عبرت نگرفته.
نامزدی بوفون در استرالیا » بوفون قصد داره یک مراسم نامزدی دو نفره بر پا کنه! بوفون با اطلاع خانوادش رسما نامزدی خودش رو با آلنا سردووا در استرالیا برگزار خواهد کرد. در همین حال گفته میشه که بوفون قصد داره در یک فیلم سینمایی بازی کنه که نقش مقابلش رو همسر آینده ش بازی می کنه.
گاتوزو ریش نمی تراشد » گاتوزو به خواست دخترش ریش خودش رو نمی تراشه. او قول داده بود اگه ایتالیا قهرمان بشه ریش هاش رو بتراشه ولی به خواست دخترش اینکار رو نکرد. دختر گاتوزو بعد از مشاهده عکس هایی از گاتوزوی بدون ریش به گریه افتاد و مخالفت خودش رو اعلام کرد. احتمال داره گاتوزو به جای ریش سر خودش رو بتراشه چون دختر او گاتوزوی کچل رو به گاتوزوی بی ریش ترجیح میده!!
اشلی به چلسی می رود » شریل تویدی همسر اشلی کول با کمک مالی آبراموویچ مالک چلسی کنسرتی بزرگ در لندن بر پا خواهد کرد. شریل به عنوان یک مدیر برنامه با رومن آبراموویچ صحبت کرده و به او قول داده که می تونه رضایت اشلی رو برای پیوستن به چلسی جلب کنه. یکی از بندهای قرارداد همکاری شریل و آبراموویچ قطعی شدن پیوستن کول به تیم چلسی است.
پلیس در انتظار پسوتو » چندی پیش پسوتو از یک ساختمان سه طبقه سقوط کرده. خودکشی - اختلافات خانوادگی و استفاده از مواد مخدر از دلایل احتمالی وقوع این حادثه عنوان شده. گرانا پسوتو همسر این بازیکن گفت که پلیس تا به حال سه بار از وی و خانواده ش بازجویی کرده. پسوتو در بیمارستان بستریه ولی حالش رو به بهبودی است..:: آخرین مطالب ::.

» آدرس کانال تلگرام ( چهارشنبه 16 خرداد 1397 )
» گل های یورو 2016 - فینال ( دوشنبه 21 تیر 1395 )
» دانلود گل های یورو 2016 - نیمه نهایی ( پنجشنبه 17 تیر 1395 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته نوزدهم ( دوشنبه 21 دی 1394 )
» گل های کوپا دل ری 2015/2016 ( جمعه 18 دی 1394 )
» گلهای جام باشگاههای جهان - ژاپن 2015 ( چهارشنبه 16 دی 1394 )
» دانلود گلهای هفته هفدهم - لیگ ایران ( جمعه 11 دی 1394 )
» دانلود گلهای لیگ آلمان - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته سیزدهم ( شنبه 7 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب دوم ( پنجشنبه 5 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب اول ( چهارشنبه 4 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ ایتالیا - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته دوازدهم ( یکشنبه 1 آذر 1394 )

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات