داغتر از همیشه!

سلام. در بین بازدیدکنندگان از این سایت علاقمندان به خبرهای داغ و حاشیه ای از زندگی بازیکنان کم نیستند. برای این پست چند تا خبر حاشیه ای دارم که دو خبر اول مربوط به بازیکنان ایرانیه.
دایی نیکوکار
علی دایی حساب بانکی اش را در اختیار بیماران کم توان و بی بضاعت قرار داد. ملی پوش سابق تیم ملی هفته پیش نیز با هزینه ۲۰۰ میلیون تومن در زنجان یک مدرسه ساخته بود. سالهاست که دایی حساب بانکی اش را در اخیار امام جمعه اردبیل قرار می دهد و او نیز برای بیمارانی که وضعیت مالی خوبی ندارند پول برداشت می کند. دلیل اینکه احتمالا این خبر به گوشتان نخورده اینه که علی دایی عادت نداره فعالیت های خیریه اش رو در بوق و کرنا کنه. گفته میشه علی دایی رکوردار SMS در ایرانه.
نیکی + انصاریان - آرین جین
این دو بمب نقل وانتقالات برای تبلیغ آرین جین که یک شرکت تولیدی پوشاک است ۳۰ میلیون تومن دریافت کرده اند. البته گفته میشه که علی انصاریان که به تازگی به جرگه متاهلین پیوسته کمی بیشتر از همتای خود پول به جیب زده. این روزا تبلیغ این دو رو در بیلبوردهای تبلیغاتی و در روزنامه ها می تونید ببینید.
رونی گرفتار رسوایی اخلاقی
یک دختر جوان اهل منچستر ادعا می کند وین رونی خواستار یک رابطه مخفیانه با وی شده است و اکنون هم نزدیک به دو ماه است مثل یک دوست با هم هستند. روزنامه The Sun نوشت: کریستال دختر ۲۰ ساله منچستری گفته که به خاطر نامزد رونی به این مساله پایان میده. رونی در دفاع از خودش گفته که: او را فقط به عنوان طرفدار منچستر می شناسد!
کریستین شوا را لو داد
در حالی که شوچنکو دلیل پیوستنش به چلسی رو اصرار همسرش عنوان می کرد کریستین پازیک در سفر کوتاهی که به شهر رم داشت در مصاحبه با مجله کونترو کمپو گفت: زندگی در ایتالیا را خیلی بیشتر از لندن یا حتی مادرید دوست دارم اما شوا میخواست بازی در لیگ برتر را هم تجربه کند و من نیز موافقت کردم. از زندگی در لندن هم راضی ام.
فرزند موتو به مادرش رسید
موتو در دادگاه خانواده در رومانی از همسرش شکست خورد. هشت ماه پیش آلکساندرا برای به دست آوردن فرزندش که موتو معتقد بود باید با وی زندگی کند به دادگاه شکایت کرد. با عروسی موتو شرایط برای همسر سابقش بهتر شد و قاضی رای به حضور فرزند در کنار مادرش داد. از این پس مهاجم فیورنتینا برای دیدن ماریو فقط باید از آلکساندرا اجازه بگیرد.
در انتها بازم یه خبر دیگه از داخل کشور براتون می نویسم که می تونه جالب باشه
ماموریت میلیونی برای فردوسی پور
عادل خان که گزارشگر اعزامی صدا و سیما به آلمان بود چیزی حدود شش میلیون و پانصد هزار تومن از جام جهانی نصیبش شد. این گزارشگر توانا! در ایام برگزاری مسابقات شبی ۲۰۰ دلار حق ماموریت از سازمان دریافت میکرده و با توجه به ۳۵ شبی که او در آلمان حضور داشت چیزی در حدود ۷ هزار دلار حق ماموریت به حسابش واریز شده است. تا باشه از این ماموریت ها باشه!.:: آخرین مطالب ::.

» آدرس کانال تلگرام ( چهارشنبه 16 خرداد 1397 )
» گل های یورو 2016 - فینال ( دوشنبه 21 تیر 1395 )
» دانلود گل های یورو 2016 - نیمه نهایی ( پنجشنبه 17 تیر 1395 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته نوزدهم ( دوشنبه 21 دی 1394 )
» گل های کوپا دل ری 2015/2016 ( جمعه 18 دی 1394 )
» گلهای جام باشگاههای جهان - ژاپن 2015 ( چهارشنبه 16 دی 1394 )
» دانلود گلهای هفته هفدهم - لیگ ایران ( جمعه 11 دی 1394 )
» دانلود گلهای لیگ آلمان - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته سیزدهم ( شنبه 7 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب دوم ( پنجشنبه 5 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب اول ( چهارشنبه 4 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ ایتالیا - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته دوازدهم ( یکشنبه 1 آذر 1394 )

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic